25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.
Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.
Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.
Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”
Po obejrzeniu 347 prac postanowiła nagrodzić i wyróżnić uczestników w następujących kategoriach wiekowych:
5 - 6 lat:
NAGRODY:
1. Nadia Makuła 6 lat Szkoła Podstawowa Brochocin
2. Nela Mazurek 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Legnica
3.Artur Dryhusz 6 lat Szkoła Podstawowa Brochocin
WYRÓŻNIENIA:
1. Szymon Hładuński 6 lat Miejskie Przedszkole nr 4 Legnica
2. Błażej Mironiuk – Rozwadowski 5 lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Piotrowice
3. Wojciech Rzepka 6 lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Piotrowice
4. Iga Kucharska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 4 Legnica
5. Adam Kubicki 5 lat Szkoła Podstawowa Rosochata
6. Pola Łach 5 lat Punkt Przedszkolny Goliszów
7. Milena Sawicka 5 lat Szkoła Podstawowa Niedźwiedzice
7-9 lat:
NAGRODY:
1.Mikołaj Bielacz 8 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
2. Ignacy Witek 7 lat Szkoła Podstawowa Raszówka
3. Filip Szentag 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
4. Maja Skrzątek 8 lat Szkoła Podstawowa nr 8 Lubin
5. Pola Rowińska 7 lat Salezjańska Szkoła Podstawowa Lubin
6. Karolina Janusz 8 lat Szkoła Podstawowa Szklary Dolne
7. Hanna Zawalna 8 lat Szkoła Podstawowa nr 5 Jawor
8. Natasza Jóźwiak 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 Złotoryja
9. Zuzanna Pająk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
10. Borys Wróbel 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
WYRÓŻNIENIA:
1. Wiktor Wapiński 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
2.Olga Rajzer 7 lat Salezjańska Szkoła Podstawowa Lubin
3. Aleksandra Stolarczyk 8 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
4. Karol Korpak 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
5. Bartłomiej Dubiecki 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
6. Aleksander Porwolik 9 lat Szkoła Podstawowa Niedźwiedzice
7.Kornel Gerłowicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
8. Liliana Milko 7 lat Szkoła Podstawowa nr 19 Legnica
10-12 lat:
NAGRODY:
1. Gabriela Charchut 10 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
2. Anjeli Singh 12 lat Szkoła Podstawowa Trzebnice
3. Martyna Stanok12 lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Legnickie Pole
4. Anna Stręk 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
WYRÓŻNIENIA:
1. Julia Pilch 12 lat Szkoła Podstawowa Trzebnice
2. Aleksandra Trojanowska12 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
3. Karol Bączkowski 10 lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Legnickie Pole
4. Oliwia Stępniewicz 12 lat Szkoła Podstawowa Trzebnice
13 – 15 lat
NAGRODY:
1. Oliwia Nowak 14 lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Legnickie Pole
2. Dawid Śliwiński 13 lat Szkoła Podstawowa Trzebnice
WYRÓŻNIENIA:
1. Blanka Nowak 13lat Zespół Szkolno – Przedszkolny Legnickie Pole
2. Ariel Uchański 13 lat Szkoła Podstawowa Szklary Dolne