Nagrody w kategorii 4-6 lat:
1. Martyna Kmiecik 5 lat Przedszkole Niepubliczne „ Klub Małego Montessorka” Legnica
2. Agnieszka Mierzwiak 6 lat Przedszkole Miejskie 3 Lubin
3. Nikola Mamrosz 5 lat Przedszkole Miejskie 5 Lubin
4. Milena Borek 6 lat Przedszkole Miejskie 3 Polkowice
5. Zuzanna Danek 5 lat Przedszkole Miejskie 5 Lubin
6. Ignacy Adamowicz 4 lata Miejskie Przedszkole 2 Legnica
7. Lena Chowaniec 6 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
8. Joanna Czekajło 5 lat Przedszkole Miejskie 5 Lubin
9. Maja Rosiak 6 lat Miejskie Przedszkole 2 Legnica
Nagrody w kategorii 7-9 lat:
1. Julia Tarnowska 9 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
2. Maciej Cymbalak 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
3. Marcel Stopyra 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
4. Ola Dankowska 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
5. Hanna Płaskoń 9 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
6. Zofia Cichocka 8 lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Legnickie Pole
7. Katarzyna Chrostak 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
8. Dominika Zapłata 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
9. Jakub Radziewicz 9 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
Wyróżnienie w kategorii 7-9lat:
1. Marcelina Taf 8 lat Szkoła Podstawowa Brochocin
2. Zofia Seredyszyn 8 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
3. Julia Irzyk 8 lat Szkoła Podstawowa Brochocin
4. Antoni Rębisz 9 lat Szkoła Podstawowa 3 Złotoryja
5. Maja Podkalicka 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
6. Alicja Kuźmicka 9 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
7. Miłosz Biłas 8 lat Szkoła Podstawowa Brochocin
8. Filip Zboromirski 7 lat Podstawowa Brochocin
9. Jagoda Gajzler 9 lat Szkoła Podstawowa 3 Złotoryja
10. Maja Multan 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
11. Hania Wojtkowiak 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
12. Martyna Frąc 9 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
13. Natasza Błąkała 7 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
14. Milena Mazurek 8 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
15. Zuzanna Pieniądz 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
16. Hanna Biedak 9 lat Szkoła Podstawowa 3 Złotoryja
17. Julia Rudak 8 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
18. Michał Piekelniak 9 lat Szkoła Podstawowa Mikołajowice
19. Majka Michalik 8 lat Szkoła Podstawowa 3 Złotoryja
20. Julianna Synowska 9 lat Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica
21. Maja Szałęga 8 lat Szkoła Podstawowa Snowidza
Nagrody w kategorii 10-12 lat:
1. Maria Poleszczuk 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
2. Joanna Chowaniec 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
3. Wiktoria Kudłacz 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
4. Natalia Bączkowska 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
5. Alicja Majchrzak 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
6. Martyna Orszulak 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
7. Emilia Patla 12 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
8. Klaudia Kopikowska 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
9. Kira Holovko 12 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
10. Adrianna Kurek 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
11. Maja Matwiej 12 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
12. Sebastian Tylak 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
13. Marcin Podgajny 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
14. Zuzanna Kisiel 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
15. Maja Tarkowska 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
16. Maja Matusiewicz 12 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
Wyróżnienie w kategorii 10-12 lat:
1. Nina Chołost 12 lat Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec
2. Maja Kostuń 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
3. Zuzanna Bednarska 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
4. Barbara Tatys 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
5. Joanna Urbańska 12 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
6. Hania Ślusarz 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
7. Zuzanna Bukowska 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
8. Liliana Kirszbaum 11 lat Szkoła Podstawowa 5 Jawor
9. Łucja Toszewska 10 lat Szkoła Podstawowa 5 Jawor
10. Krystian Dymbel 10 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
11. Aleksandra Marć 11 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
12. Hubert Cebrowski 12 lat Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec
13. Hanna Dąbrowska 11 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
Nagrody w kategorii powyżej 13 lat:
1. Katarzyna Mazurkiewicz 15 lat Zespół Szkolno- Przedszkolny Kruszyna
2. Kajetan Maliński 15 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
3. Klaudia Frąc 14 lat Zespół Szkół Legnickie Pole
4. Justyna Hamera 17 lat II Liceum Ogólnokształcące Legnica
Wyróżnienia w kategorii powyżej 13 lat:
1. Oliwia Palikowska 13 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica
2. Paweł Gębala 13 lat Szkoła Podstawowa 2 Przemków
3. Marta Karkut 16 lat Katolickie Liceum Ogólnokształcące Legnica
4. Joanna Wesoły 15 lat Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica